| Dany012 a întrebat:

Dau cupon de reducere 50% la "
Microsoft Windows 8 Professional, 32/64bit, Romanian VUP DVD" si "Microsoft Windows 8 Professional, 32/64bit, English, VUP DVD" de pe site-ul emag.ro.Acum cuponul valoreaza o reducere de 50% din pret (140 lei).
Il dau la schimb pe un cupon de reducere la orice produs de 100 de lei

2 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

HAHA. Toți cei abonați l-au primit. Si ca sa te enervez dau codul gratis.

Acesta e codul primit:

| Dany012 explică (pentru trolololo):

Lol,e aproape a fel difera o cifra de la ultimele 4 laughing)