| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda...Ce cadou as putea sa ii fac unei fete? Nu e nimic prea special...doar o mica atentie. Ma gandeam la o bratara..stiti site-uri cu bratari misto sau ceva, nu stiu? Ideei? Mersi.

15 răspunsuri:
| Mincu_Cristina_1999 a răspuns:

Brățări găsești peste tot. Contează gestul, florile ajuta de fiecare data! Mai bine o floare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Victor453):

Mersi, crezi ca site-ul asta e sigur?
https://www.miniinthebox.com/ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Mincu_Cristina_1999):

Da, de acord, totusi vreau sa ii si placa.
O floare o arunca si gata..nu e genul meu.winking

| Victor453 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am folosit niciodata de el, dar cred ca e sigur, chiar m-a interesat si pe mine siteul)) mersi de link!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...laughing peenibiiilll...
Asa iti castigi tu existenta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Victor453):

E din alta tara 100%.e un pic ciudat cu traducerile si astea, dar are chestii misto rau. Nu stiu cum e cu livrarea si astea.

| Victor453 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu nu stiu, poate si sa nu vina coletul((

| Victor453 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar oricum trebuie sa cauti la tine in oras, sunt multe magazine care fac ceva de tipu acesta la comnada si ieftin

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu zic sa ii iei un parfum, eu ador parfumurile, deci mna... happy

| Razvi28383838 a răspuns:

Pana în cati bani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Mi-a venit si ideea asta.dar daca nu iau unul pe placul ei...mdaa, e destul de greu.

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este greu...

| relian a răspuns:

Http://www.tiffany.com/......Http?/

uite aici dara sa nu ma injuri :))