| anonim_4396 a întrebat:

De ce Coca-Cola Regular se vinde mai bine decât Coca-Cola 0?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Pt ca are gustul ala clasic de cola pe care il iubeste toata lumea.

| doctorandus a răspuns (pentru LordCristobal):

Gustul Colei Zero a fost adus la zi de vreo cativa ani.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cica aia cu zahar ar fi mai buna la gust Eu nu simt diferenta. Clar e insa ca aia cu zahar da dependenta mai mare.

| mihai69 a răspuns:

Gustă și vei înțelege.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din cauza gustului.
Coca-Cola Regular se bea usor, si creaza un fel de dependenta, se termina repede.
Aia Zero e ceva mai respingatoare la gust, din cateva inghitituri te saturi. Chiar daca iti impui sa consumi doar Zero, sticlele se termina mult mai greu.

| ReddY25 a răspuns:

Gusturile diferă cel mai probabil

| vodami92 a răspuns:

Gustul classic bai! original! de aia!

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Ca si shaorma sau shaorma fara varza.
intelegi?
al 2lea e un moft personal al fiecaruia si sunt putini cei mofturosi