| BaranSandu a întrebat:

De ce nu pot plati la primirea comenzii? Nu dispun de card de nici un fel. Multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai mergi la o banca si-ti faci cont bancar care-ti va da si un card bancar, cu care poti plati comenzile online!
Evident, intai depui bani in contul ala bancar, ca sa poti folosii contul, ca de nu ai bani in cont, nu ai cum sa platesti nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca suntem in 2023 si platile cash nu prea mai au sens cu atat tehnologie disponibila.

| sierra1 a răspuns:

Daca așa vrea agentul economic, aia e...

| Hammurabi a răspuns:

Unele firme nu mai lucrează cu sistemul ramburs (cash).