| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se mai găsesc supe rolton/maggi in magazine?

24 răspunsuri:
| timidu89 a răspuns:

Rolton nu am mai văzut. Cuburi Maggi zici tu? Ar trebui sa fie, parca si la mama am văzut nu demult.

| Brizbriz a răspuns:

Https://www.cora.ro/catalogsearch/result/?q=rollton
https://www.cora.ro/catalogsearch/result/?q=maggy
https://www.mega-image.ro/......ps?/search

poate nu se mai gasesc in magazinele in care te duci tu :P

totusi, sunt de acord, rollton pare pe duca... in general asta se intampla cand un produs nu prea e vandut, eu nu am mai luat de multa vreme o supa instant rollton... ma calca pe nervi plicul cu ulei, la Maggi in schimb e un singur plic, cu praf

| darrio2007 a răspuns:

Nu stii unde sa cauti. Eu le vad prin multe magazine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Pentru un prieten întrebam, eu sunt abonat la KFC happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru timidu89):

Supa instant nu cuburi

| timidu89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e mai ok la meniul zilei? Din ce tot vad reclame și auzite e scump rău la KFC. Ori ia de la Lidl sau MC. Eu rar mânc mai mult de 1 Sandwich pe săptămână. Nu te strica la stomac mâncarea lor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru timidu89):

Nu, eu pot mânca și meniuri bucket fără nici o problema happy peste tot este scump, acum nu mai găsești nimic ieftin decât la promoții gen la Lidl.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Știu, sunt in devenire laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

In ultima vreme joc friptă, dar eu sunt in pierdere, am daune la ambele antebraturi laughing
Nu muncesc încă fiindcă sufăr de insomnie cronica dar m-a lupt sa o înving sa lucrez ca am stat cam mult pe tușa dar nu ca am vrut eu ci ca am avut o depresie și anxietate horror care abia abia acum începe sa se amelioreze! Sunt bleg din cauza depresiei nu am multă energie, depresia îți ia toată energia și voința nu știu ce job mi s-ar potrivi happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Sa sti ca chiar ajuta, imi sare depresia când ne dam din fundul grădinii ditamai paleta laughing e o terapie mai buna ca antidepresivele te face sa fi foarte concentrat sa ii rupi mâna celuilalt și sa ai grija de a ta, te abate de la stresul și gândurile negative cotidiene. De cât sa simt durerea depresiei care e paralizantă mai bine asta de la friptăwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaeetza a răspuns:

Au disparut toate, nu doar rollton.
Nu mai gasesti fidea instant cu gust de pui, de la nici o firma.
Eu mancam de la Rollton si Indomie.Rollton e din Ucraina...e de inteles.
Dar unde dracu au disparut celelalte?

| Mihaeetza a răspuns (pentru Brizbriz):

Omul vorbea de plicurile mari( alea cu 2 plicuri; unul cu legume uscate ai unul cu praf de vegeta sau ce o fi) alea au disparut?

| Brizbriz a răspuns (pentru Mihaeetza):

"în 22 Mai | jacktaylor a întrebat:
De ce nu se mai găsesc supe"

"supe"

https://www.auchan.ro/......410974.jpg

| Editocroci a răspuns:

La noi se găsesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Editocroci):

De unde ești?

| Editocroci a răspuns (pentru anonim_4396):

Secret.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Editocroci):

Pai la noi nu se găsesc de aia te-am întrebat, nu trebuie sa faci pe interesantă că nu ești

| Editocroci a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai dispari.

| robymaryan a răspuns:

Din cauza războiului din Ucraina....de acolo venea?