| RAY a întrebat:

De curiozitate intreb si eu, daca am cumparat un laptop in decembrie la 4000 de ron oare acum cat valoreaza? i am mai adaugat 8 gb ram plus un ssd de 512 gb

Lenovo IdeaPad Y700-17ISK cu procesor Intel® Core™ i7-6700HQ 2.60GHz, Skylake™, 15.6", Full HD, IPS, 8GB, 1TB, DVD-RW, nVidia GeForce GTX 960M 4GB, Free DOS, Black
in prezent tot atat costa

4 răspunsuri:
| Dante30 a răspuns:

Salut Ray, As zice un 4300-4400lei negociabil, asta daca inca ai garantia, mai mult nici nu s-ar uita sa til cumpere fiindca deja are aproape 1 an si ar fi clasicul "la banii astia mi-l iau nou".

| RAY explică (pentru Dante30):

Mai are 1 an si 3 luni garantie, e doar o curiozitate, nu il vand

| RAY explică (pentru Dante30):

Ai dreptate, ma frustreaza faptul ca o aparut legyon 720 si are placa 1060 si eu 960m

| Dante30 a răspuns (pentru RAY):

Acum nu ca ti-as striga dar... Daca nu ai mai avut rabdare mde >_<.