| DeeaLove08 a întrebat:

De la ce firme va cumparati haine, incaltaminte, cosmetice? eu prefer magazinele: ilotti, c&a, bershka, glow, new yorker, kenvelo, lee cooper, leonardo, hervis, sephora si mai comand de la oriflame si avon din cand in cand. voi?

Răspuns Câştigător
| Gentiana a răspuns:

De asemenea si mie imi plac magainele:New Yorker, Kenvelo, Leonardo.Si Avon si Oriflame.Cred ca sunt unele din cele mai bune magazine de haine si cosmetice.Asa consider eu.

8 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Pe langa astea mie imi plac zara, stradivarius, benvenutti, terranova

| RMihai a răspuns:

Hai sa ne intalnim la mall hai sa ne vedem la mall laughing glumeam tot aceleasi magazine folosesc dar rar cand imi iau ceva imi iau de calitate, toate care se gasesc in iulius mall de exemplu...

| Someonelikeyou a răspuns:

Pai cam tot asa...

happy

| strafore a răspuns:

Pe langa astea, mango, pull and bear, dsquared, dolce gabbana(originale), timbaland, rich, guess, sepala, kurtmann...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New yorker cel mai tare

| SabinaRsT a răspuns:

Ilotti e de pitipoance sincer in rest toate sunt ok happy

| PurePoison a răspuns:

Criza...cine mai are bani de NewYorker.