| Ciprian1994 a întrebat:

De unde gasesc haine de cioban...trebuie sa se imbrace la scoala in asa ceva...

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bănuiesc că te referi la acel cojoc ciobănesc...Ori îl cumperi (nu știu dacă se merită dacă n-ai de gând să practici meseria happy ), ori vorbesti cu un cioban să-ți împrumute unul până a doua zi... Oricum, vei avea de suportat mirosul ăla specific happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La ciobani...

| TeddyPaul a răspuns:

Ciobani nu au haine speciale! au cate 2-3 bluze pe ei... izmene...o palarie in cap si gata! Daca parinti tai sunt de la sat sau stau la sat iti dau un sfat! Apeleaza la ei.

| g2012 a răspuns:

Exista magazine de specialitate de unde poti inchiria costume... vezi daca ai unul in orasul tau.

| Marya_Haha_1999 a răspuns:

Pai din magazine sau dai o comanda online pe internett funda?