| darysim a întrebat:

De unde ne cumparam albume foto la cel mai bun raport pret/calitate?

2 răspunsuri:
| NICKSOOO a răspuns:

De obicei albumele se pot gasi si in librarii; nefiind foarte scumpe. Depinde unde stati; sau puteti cauta pe google albume; si va alegeti modelul care va place; calitatea dorita; in raport cu pretul. Sper ca v-am ajutat! O zi buna!

| darysim explică:

Salut, intrebarea era referitoare la albumele foto personalizate de tip carte cu fotografiile asezate in fundaluri diverse si tiparite pe intreaga pagina, fata-verso.