| FlorinSalamNr1 a întrebat:

De unde pot cumpara MRE in Romania? (Meal Ready to Eat) Funda!

14 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Doar cand am urmarit un clip si a spus ca aceasta mancare poate rezista pana la 6 ani, imi dau seama ce contin acele produse, ca naturale clar nu sunt de pot rezista atat de mult. Sunt facute special pentru armata oricum.
Daca tot vrei sa "experimentezi" sa gusti din acest fel de mancare comanda de pe ebay.

| EMPYT a răspuns (pentru MihaelaDart):

Se scoate aerul din pachet. cand lasi mancarea afara (nu neaparat) se strica de la bacteriile din aer... doar nu baga in soldati porcari. de fapt mre-urile sunt facute special sa acopere vitaminele si caloriile unui soldat sau daca campezi pe munte sau undeva in padure (nu e neaparat doar pentru soldati) deci da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti
Astea sunt mai mult pentru soldati, in America

| BrokenAngels a răspuns:

Nu gasesti in Romania, dar ce iti trebuie mancare la pachet? E mai buna aia sau ce?

| FlorinSalamNr1 explică (pentru BrokenAngels):

Am vrut sa incerc sa vad ce calitate are. Am vazut pe Youtube si mi se pare interesant

| Radus_Gheorghe_1979 a răspuns:

Am eu 5 pachete.30 ron buc

| FlorinSalamNr1 explică (pentru Radus_Gheorghe_1979):

De unde esti?

| Radus_Gheorghe_1979 a răspuns (pentru FlorinSalamNr1):

Tulcea

| REZISTANCE a răspuns (pentru Radus_Gheorghe_1979):

Din ce tara sunt?

| EMPYT a răspuns (pentru Radus_Gheorghe_1979):

Mai e valabila oferta? :O

| danyarmy a răspuns:

Salut am eu 12 pachete diferite meniuri!
Negociabil!

| József_Czifra_1987 a răspuns (pentru danyarmy):

Salut mai este valabil?

| SkipperBurn a răspuns:

Ba este pe olx si amazon, dar daca nu mananci mancarea din cauza mirosului nu iti recomand, miroase destul de urat dar mie imi place glustul, la multi nu le place nici macar gustul