| Triana a întrebat:

De unde pot cumpara o cusca de hamster online fara sa platesc curierul? *la altex nu platesti curier. sau sa trimita cusca prin posta.

2 răspunsuri:
| andreimada a răspuns:

Exista la Pets Shop! depinde unde stai dar la Pets Shop se gasesc! Cu vreo 30 de lei [depinde cat de mare vrei sa fie]*_*

| nicudare a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/cusca+hamster.html aici gasesti mai multe tipuri de custii de hamsterii! se poate trimite prin posta care coste vreo 7-15RON depinde de marime si greutate