| Clutsky a întrebat:

De unde pot cumpara si eu petale de trandafir (rosu), naturale, din Bucuresti?
Sau, cei mai ieftini trandafiri rosi? (ca le rup eubig grin)

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

La orice florarie se vand. Iubi a luat de la florarii ambulanti si a dat pe o punga mare 8 lei cica. big grin

5 răspunsuri:
| Clutsky explică:

Am zis, mai ieftine! (ca daca cumpar 20 de trandafiri, si rup petalele, nu prea e ieftinlaughing )

| tina20 a răspuns:

Si eu st curioasa de raspunsuri. poate ma gandesc sa imi surprind iubitul intr-o seara cu petale prin toata casa, etc...sa vedem cine face curat dupahee hee

| thegreatgatsby a răspuns:

Pai...cumpara trandafiri de la florarie si rupe-le petalele si gata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o plantatie de trandafiri daca va intereseaza petale putem discuta

| ClickSiCastigi a răspuns:

Daca vrei trandafiri foarte ieftini trebuie sa te duci dimineata la 6 langa parcul Cismigiu. In fiecare zi acolo vin masini intregi de flori...de acolo se aprovizioneaza si florarii. Evident sunt mult mai ieftine! happy