| xMax a întrebat:

Vreau sa-mi surpind prietena cu un buchet mare de trandafiri si nu stiu unde se gasesc trandafiri mai ieftini in BUCURESTI ca daca as cumpara de la o florarie oarecare m.ar cam rupe la buzunar si n.as mai avea bani sa o scot si undeva in oras. Ma puteti ajuta va rog?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai ieftin decat la o florarie mica nu cred ca vei gasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa iei o combinatie, care ar fi mai apreciata. de exemplu alb si albastru pentru femeia geniu. sau rosu si alb pentru femeia martir

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

... pentru femeia dinamovista big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

N-am stiu cum vine geniu la femilaughing. imi iau singur orhidee)?) albe cu pete rosii ca sa ma determin sa morlaughing
doamna T style

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai zapacit! laughing

| Laura927 a răspuns:

Mai bine cumpara-i unu si foarte frumos si de restul banilor scoate-o la o prajitura si un cinema decat sa dai atâția bani pe flori, sincer.
PS. sunt fata!

| AlexandruIonut11 a răspuns:

Salut, eu am gasit tot ce am avut nevoie pe https://www.maisondor.ro/, este o florarie online. Sigur vei gasi si tu ceea ce ai nevoie. Mersi