| Gsix a întrebat:

De unde pot sa achizitionez o pusca de vanatoare cu alice? ( sa nu fie exagerat pretul. 500-700 ron puppy dog eyes )
Multumesc anticipat :*

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai permis de vanatoare poti lua de la orice magazin de vanatoare. Chestia este ca sub 1000 lei nu prea gasesti. Poate la second hand.

| William a răspuns:

Chestia e ca armele e foc au preturi exagerate, mai bine iti faci o sulita si vanezi cu aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Ma amuza ca toti copiii vor arme,inainte sa stie cum se foloseste una,ce trebuie sa faci pentru a obtine permisul, nu stiu pentru ce o vor, daca ai fi facut armata sau macar ai fi pus mana pe o arma reala, sigur stiai ca ai nevoie de permis de port arma letala si preturile pentru o pusca buna de vanatoare si nu una de joaca (airsoft) depasesc lejer 5000 de lei.