| HyenaV2 a întrebat:

De unde pot sa cumpar NVIDIA GeForce GT 540M 2gb si un motherboard bun... am Asus k53s (mi s-a stricat placa video si degeaba incerc sa le spun astora de la Flanco care e problema ca tot nu ma asculta, ei fac update la driver si reinstaleaza windowsul ) multumesc anticipat...

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

540m inteleg ca vorbesti de o placa video pentru laptop?
Destul de greu de gasit asa ceva, poate doar la magazine ce vand seconduri. Incearca sa cumperi un cooler de laptop poate placa se incinge prea tare.