| madalina34445 a întrebat:

Deci am comandat un aparat de vata de zahar de pe eMAG acum 2 sap, am vorbit cu eMAG si mi-a urgentat comanda problema e ca firma winter sales de la care livreaza nu vrea sa imi raspunda la telefon deoarece au o problema cu comanda ca nu au dat o curierului si mi-a zis sa sun la winter sales dar nu răspund deloc, ce sa fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat vrei sa fii de amabil. Mai suna si incearca sa scrii un mail. Daca nu raspunde atunci ia alta si comanda asta o trimiti inapoi si le consumi banii firmei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai facut greseala de a plati online cu cardul inainte, stai chill si cand ai noroc sa vina atunci o platesti.