| Marin_Constantin_1905 a întrebat:

Deci,am dat mai multe comenzi pe eMAG, si una mi-a venit de la URGENT CARGUS si mi-a venit o bucata din tot pachetul.Am cumparat un robot de bucatarie si un termometru si am primit doar robotu, desi am platit tot.Ce sa fac acum!?

3 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Cel mai probabil unul dintre produse a fost vandut de catre un partener al eMAG-ului sau chiar ambele. Emag incepe sa aiba din ce in ce mai multi colaboratori.

| gaby24 a răspuns:

Suni la eMAG si valorifici chitantele si le explici ca au greit sa valorifice comanda data.

| PeFuga a răspuns:

Verifica in contul de la eMAG stadiul comenzii. Mie mi-au impartit comanda in 5 pachete (aveam 7 produse comandate). Au venit separat deoarece sunt vandute de magazine partenere si eMAG le-a primit pe rand.
In contul de pe site scrie daca au fost livrate toate impreuna sau pe bucatele. Daca la ei apar mai multe colete, atunci mai asteapta. Daca apar livrate odata, in acelasi colet cu robotul, suna si anunta-i ca s-a produs o incurcatura...