| AlexDorinel a întrebat:

Am dat comanda de o tastatura de pe mediagalaxy si inca nu mi-a venit. Comanda am dat o de pe 26 si pe 28 a fost confirmata deci au trecut 6/7 zile de atunci si nu am primit aceasta comanda.Am vazut ca imi trimit prin Cargus.
Stiti motivul?
p.s:Medigalaxy nu e asa incrcat ca eMAG ul, si tot pe eMAG vine mai repede.De ceeeee?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vineri nu s-a lucrat, ai prins weekend-ul, probabil abia ieri au trimis comanda. In 2-3 zile o sa ajunga.

Răspuns utilizator avertizat
| Intruder19 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Abia joi ti-a fost acceptata comanda (nu trimisa), daca vineri nu s-a lucrat, a mai fost si weekend-ul, ieri ar fi trebuit sa iti expedieze comanda. Cel mai simplu sa afli cat dureaza pana iti trimite comanda este sa ii contactezi direct pe cei de la altex (pardon mediagalaxy)