| X3RO a întrebat:

Deci am o dilema destul de mare. Vreau sa imi iau de pe Emag un telefon Sony xa2. Pe site este pe culoarea neagra si argintie. Cand aleg culoarea neagra pe site scrie ca este 1600 de lei, dar cand il aleg pe cel argintiu costa 1300 de lei. Care e diferenta?

Răspuns Câştigător
| Anonim727728263 a răspuns:

Pai sunt multe lucruri care costa mai mult din cauza culorii. De cele mai multe ori, gadgeturile sunt mai scumpe daca sunt negre, pentru ca e mai scump pentru producatori sa il faca asa. Funda?