| NaturalLl a întrebat:

Am mai zis, vreau sa trec de pe Samsung pe iPhone si nu stiu ce sa aleg dintre 7 Plus / 8 Plus / 6S Plus. 7/8 Plus pentru ca imi place design-ul camerei duale pe spate. Dar imi place foarte mult si Space Grey-ul de pe 6S Plus, imi place 'fata neagra si spatele argintiu', misepare geniala culoarea (din acest motiv am spus si 6S). Si nu stiu ce sa aleg. Ce sa aleg dintre ele si de ce daca se poate.

1 răspuns:
| AndyR0ZZZ a răspuns:

Toate sunt telefoane de top. Te sfatuiesc sa alegi iph 7 Plus pentru ca nu este cu mult mai slab decat iph 8, iar iph 8 costa mult....Cat despre sistemul de operare al celor de la Apple (IOS 11) te vei plictisii repede!