| Andrei9p a întrebat:

Deci daca mi-a venit o comanda de pe shein si n-am ridicat-o de mai multe ori fiindca n-am putut ajunge in sediul fan courier pentru 7 zile. Am primit un email de la fan ca am termen 7 zile sa ridic coletul inainte de a fi returnat catre expediator, dar ca status pe fan si shein imi arata; retur, returned to shipper.

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Dacă au returnat pachetul, contactează cei de la suport Shein sa îți dea banii în cont ori în wallet (portofelul din aplicație pe care îl vei folosi la următoarea comandă).

| naomiiii a răspuns (pentru MihaelaDart):

Bună cum putem contacta pe cei de la shein? Și eu sunt în aceeași situație, mi au dat retur

| MihaelaDart a răspuns (pentru naomiiii):

Intri in aplicatiete duci la "Me" și apoi colt dreapta este un simbol cu căști acolo este centrul de suport cu clienții.

| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa ajungi la Fan Curier.

| dullcat a răspuns:

Suni la curier si afli.

| Darius50boss a răspuns:

Trebuie să îl ridici