| anonim_4396 a întrebat:

Deci, revin cu intrebarea. Mi-am comandat ceva de un site, iar ieri nu eram sigur daca mi s-a inregistrat comanda fiindca duminica. Dupa ce am facut aceeasi comanda, peste putin timp, ce credeti? Mi s-a trimis comanda de duminica, si astazi cand am intrat pe site pe contul meu, imi spunea la comanda de ieri in curs de procesare... mai devreme cand am intrat, comanda era finalizata. Va rog, ajutati-ma! Nu vreau sa dau banii pe doua perechi de pantalonila fel. Am trimis mail la adresa scrisa acolo, dar imi trimite in engleza si nu ma descurc. As putea cand vine comanda sa-i spun soferului ca nu vreau si celalalt pachet? Dau funda

1 răspuns:
| ady000 a răspuns:

Daca este returnabil da, dar ar trebui sa te sune inainte de finalizare a coletului happy