| RăspundeRapid2017 a întrebat:

Ajutor! Acum vreo 4 zile (nu mai stiu exact cat, dat cam atat cred ca au trecut) mi-am comandat o bandana de pe site-ul "www.magazinuldetricouri.ro"...am pus toate datale,emai-ull, telefonul si adresa si mi-a aparut ca "aceasta comanda a fost finalizata cu succes sau ceva de genu'.Dar eu nu am primit niciun mail sau vreun mesaj pe telefon ca am comandat sau nu.Am uitat sa menționez faptul ca după ce mi-a aparut chestia cu "comanda finalizata" mai era ceva daca vreau sa comand cu cont pe site sau nu...si eu am dat nu.Nu stiu daca asta a afectat cu ceva. Sper că înțelegi la ce ma refer si sa imi spuneti de ce nu a venit pana acum si nu am primit niciun mail(comanda e facuta pe fan courier).Ar trebui sa sun la ei pe site sa intreb? Funda

Răspuns Câştigător
| NicoleEazi a răspuns:

Faza cu cont pe site era o modalitate de ati creea un cont la ei, tu practic ai cumparat fara ati face cont ceea ce nu este probleme.Ei iti recomanda sa iti faci cont ca sa fie siguri ca poate mai comanzi ceva.Cumparatul de pe site-uri de genu dureaza mai mult, e posibil sa iti primesti comanda in cel mult 10 zile.Vei fi sunata de fan courier cand iti va sosii

1 răspuns: