| hattorihanzo2000 a întrebat:

Fumez de doua luni, si am incercat multe tipuri de tigari: Dunhill alb, Pall Mall alb, Kent 8, Davidoff gold. Cel mai mult mi-au placut tigarile Davidoff.

Care tigari Davidoff sunt cele mai bune Gold, Classic, Rose, Blue?

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

Nu stiu de ce va place voua Davidoff.
Eu mi-am luat un pachet si mi s-au parut unele dintre cele mai gretoase tigari.

Merg cu clasicul in orice domeniu, deci classic.
laughing

Dar incearca si Dunhill albastru, Sobranie negru, kent clasic sau camel.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bune pentru ce? Tigarile n-au nimic bun, oricum s-ar chema ele.

Răspuns utilizator avertizat