| Lollidella a întrebat:

Dintre:
-LG KP502 http://www.internity.ro/telefoane/lg/lg-kp502.html
-LG KP500 http://www.internity.ro/telefoane/lg/lg-kp500-cookie.htm l
-LG GS290 http://www.internity.ro/telefoane/lg/lg-gs-290-cookie-fr esh.html
-SAMSUNG S5320 STAR http://www.internity.ro/telefoane/samsung/samsung-s5230- star.html

Care este cel mai bun? Stiu ca sunt cam multicele dar vreau neaparat sa`mi schimb telefonul si astea mi se par destul de bune si avantajoase la pret :D

Astept parerile voastre :D

Răspuns Câştigător
| 1ydy4 a răspuns:

Dupa parerea mea : Lg-urile au un design mai frumos. dar nu e atat de bun la partea tehnica. Maicamea are un Lg si dupa cateva zile i s-a stricat straight face sooo... mai bine ti-ai lua Samsung Star happy

9 răspunsuri:
| aLaLa a răspuns:

Mie imi place LG GS290 cookie fresh

| Elial a răspuns:

S5230 sunt cele mai bune. Am unul si la camera se vede bine.

| andreisandu28 a răspuns:

Din 4 poze doar 1 mi-a mers straight face

| Lollidella explică (pentru andreisandu28):

straight face oricum nu mai am nevoie de ajutor big grin ca deja mi-am luat LG viewty snap♥ si sa stiti ca face un an in decembrie si merge perfect big grin si l.am scapat de cateva ori pe holurile de la liceu si nu are decat o mica zgarietura intr.un colt big grin asa ca nu mai spuenti ca sunt de proasta calitate LG. urile pentru ca nu aveti dreptatewinking

| StropiDeDor a răspuns:

Samsungul ala il am eu si e super bun! LG cookie il stiu destul de bine. e bun si asta, dar mie imi plc mai mult Samsungwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg KP502 am auzit ca are ecanul cam mic.
Eu ti-as recomanda Samsungul pentru ca am avut un LG cu touch si nu prea a tinut...in general Lg-urile se strica repede si piesele sunt foarte scumpe.Samsungul star mi se pare cea mai buna alegere. Fundita?batting eyelashes

| MonterDoc a răspuns:

Oameni buni...am un LG KP502 de 5 luni si nu pot zice ca s-a stricat nimic la el, in afara ca am inlocuit primul plastic de pe ecran cu cel de rezerva...Telu merge pergect (si eu si verisoaramea si mama avem celasi mode, totate au peste 3 luni, nici unu nu are nimi) Nu inteleg ce aveti cu Lg-urile?

| IngerashBuclukas2002 a răspuns:

Dupa parerea mea:Lg-urile au un design mult mai frumoshappydar nu e atat de bun la partea aceea a lui tehnica.Eu am un Lg si dupa cateva zile cand l-am cumparat mi-s-a stricatcrying...mai bine ti-ai lua Samsung Star

| andreea98_2303 a răspuns:

Eu am LG cookie ligh http://blog.phoneslimited.co.uk/files/2010/09/lg-cookie-lite-t300-pl.jpg si mi se pare chiar bun... nu stiu al meu e bun depinde de parerea ta eu am po alb... fundita?