| elynasv a întrebat:

Hey, am samsung star s5230 insa ma bate gandul sa-mi iau lg cookie fresh(GS290) dar am niste nelamuriri:1.cat tine bateria?(ca am auzit ca tine f putin)2.se pot pune teme noi, descarcate de pe internet? pentru ca la samsung star nu si asta ma omoara laughing))) 3.touch-ul cum este la lg fata de samsung, comparativ.hmmm,km atat.astept parerile voastre! fundita! big grin happy

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Buna Elyna,
touch-ul este foarte bun atat la LG cat si la Samsung. GS290 este un telefon OK, dragut si pentru ca nu are enorm de multe functii, nici nu consuma bateria in exces. Citeste opiniile altor cumparatori care l-au folosit deja, poate iti sunt de folos:
http://goo.gl/w97CZ
Succes;)