| ackky a întrebat:

Ce parere aveti Lg kp 502 cookie [ http://www.internity.ro/telefoane/lg/lg-kp502.html ] sau samsung s3370 [ http://www.internity.ro/telefoane/samsung/samsung-3370.h tml ]

Lg mai performant dar mai ieftin si samsung mai putin performant dar mai scump.

ma bate gandu la un LG dar vreau ceva sa ma si duca bateria si tot :), sa nu ma duc dupa 2 saptamani o luna cu el la garantie.

6 răspunsuri:
| ChRoM a răspuns:

Atunci poti ceva la fel de performant la LG kp 502 si bateria tine mai mult Samsung s5230 sh au preturi cam la felwinking

| REspEC7 a răspuns:

Iti recomand Lg KP500 ori KP501 cu caldura si placere!

LG KP 500 este un smartphone ce se aseamana foarte mult cu celebrul iPhone de la Apple.
Camera foto este de 3MP, pozele se pot salva in memoria interna de 48MB sau pe un card de memorie de pana la 8GB.

Este un telefon fara pretenti , modest si cu multe accesori !
Serviciul medi garantez 100% ca te va incanta !

Iti recomand LG KP 500 COOKIE!

| Liviu_2320 a răspuns:

Si eu am Lg KP500 Cookie si bateria mi-am incarcato acum 2 zile si nici azi nu mi s-a dus o liniuta desi am ascultat muzica ogramada m-am jucat mult ...etcwinking iti recomand Lg-ul

| LLLLLLLL a răspuns:

Sincer... nu iti recomand. bateria este foarte proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine un lg...io am un Samsung si mi s-a spart ecranul intr-o saptamana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot spune ca am un LG de 1 an si nu am nici o problema til recomand