| OHmyGosh a întrebat:

Doamne! Am fost si in magazinul real, si in carrefour, si in cora, si in flanco, si in domo, si la vodafone, si la orange, si la cosmote si nu am gasit cablu de date pentru samsung corby!
Eu stau in bucuresti(sect 6). Stiti cumva unde pot gasi?

8 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Intra pe okazii.ro si comanda`ti de acolowinking

poti gasi oferte de la oameni care stau chiar in bucuresti si til pot da chiar fata in fatawinking

sper ca te-am ajutat happy

| Gabitzooo a răspuns:

Bfffffffff nu stiu dar si eu caut pentru LG shine - Onesti -

| ZeDe a răspuns:

Eu mi l-am luat de pe net de la Vodafone si am dat 25 lei si mi l-au adus in 7 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| LoliTa_7237 a răspuns:

Frate cumparati mai bine cititor de card daca ai fi fost in sector 4 te-ai fi dus in big la Vodafone si are si cablu usb si cititor dar mai bine e cititorul.succes
funda?

| dollydee a răspuns:

Comanda de pe net...