| cedracumacauti a întrebat:

Doina pentru ten normal este buna pentru cosuri? Dar pentru catifelarea mainilor este buna? daca nu ce crema imi recomandati pentru catifelare?

Răspuns Câştigător
| diwa a răspuns:

Nu stiu ce sa spun de Doina, nu am folosit niciodata, dar in schimb, foarte bune pentru catifelarea mainilor sunt cremele de la Avon si Oriflame, iar daca ai maini uscate sau mai aspre, iti recomand o crema de la Garnier cu hidratare intensiva, care ti le si catifeleaza in acelasi timp. Pentru cosuri, eu folosesc un scrub de curatare de la Oriflame, dar am avut unul si de la Nivea care a fost foarte bune, tonic de la Garnier cu struguri si o crema purificatoare si hidratanta de la Oriflame big grin de asemenea, pentru cosuri, mai exista un fel de baton de la Nivea numit One-Spot. Trebuia aplicat strict pe cos si e foarte bun, plus ca actioneaza rapid, ai mari sanse ca a 2a zi sa nu mai ai cosul