| silviu_9683 a întrebat:

Doresc sa imi fac un tricou...cu scris pe el...(free hugs)si prin zona nu gasesc magazin de specialitate...stiti ceva... un site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add id de mess spotprint09. cele mai mici preturi si calitate superioara. imprimeul rezista la 100 de spalari iar tricourile sunt de calitate maxima

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate daca ne-ai spune in ce "zona "esti, s-ar gasi cineva sa te indrume. E cam greu sa ghicim. Doamne! Bine ca nu traim in America, la cat e de mare!

| JackieSue a răspuns:

Stai in Bucuresti? Daca da du-te la Unirii, daca nu...big grin

| Ralux a răspuns:

Http://tu.ro si http://www.tricouri-personalizate.eu
indicat ar fi sa cauti la firme specializate, sa intrebi cunoscutii si de asemenea sa intrebi prin diferite magazine.sigur stie cineva

XoXo :-*
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa gasesti o firma care se ocupa de imprimatul pe suport textil. Da un search pe google si vezi care e localitatea cea mai apropiata in care se gaseste asa ceva. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.sheepses.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca nu gasesti poti sa duci un tricou de`al tau si iti scrie ce vrei pe el. Daca esti din Timisoara, in centrul comercial Bega este!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tony

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La unirii e scump e mai ok pe www.tricouri-personalizate.eu si iti vine si acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dar vreau si eu

| bruno9432 a răspuns:

La magazinele Totem in general fac si tricouri imprimate, la mall vitan la -1, in unirii la parter si chiar in auchan - imprima pe tricouri, cani, pernute etc.

| simovacariu a răspuns:

Hey, stii cumva despre campania aia cu free hugs?

| el3ctronizenT a răspuns:

Daca stai in Buc atunci gasesti la uniriiwinking