| eheheh a întrebat:

Doresc sa fac traduceri din Engleza in romana, sau din Romana in Engleza. As vrea sa fac asta ca un fel de job full time. Ceva serios. Stiti careva unde pot sa gasesc site- uri de specialitate sau? (mai mult)

5 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Google translate scumpo/scumpule

| RoyalLuxury a răspuns (pentru MissDi):

Se referea la faptul ca el poate efectua traduceri si vrea sa lucreze full time sau part time. happy

| eheheh explică (pentru RoyalLuxury):

Exact.astept sa ma contactezi la adresa de email.

| RoyalLuxury a răspuns:

Am vazut ca ai deschis topic si pe softpedia. Da-mi te rog o modalitate de contact ca ma intereseaza o colaborare cu tine in regim part time.

| eheheh explică (pentru RoyalLuxury):

Sidea.bogdan@gmail.com