| anonim_4396 a întrebat:

Duminica este ziua unei colege care imi este si prietena buna si chiar nu stiu ce sa ii iau. Are 13 ani. Aveti idei? Multmumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Alexandra. a răspuns:

Duminica este si ziua unei colege de-a mea.batting eyelashes Paaaai gandeste-te ce ii place ei cel mai mult, ce ar incanta-o cu adevarat.Vezi de ce este,, dependenta'' : coliere, inele ( bijuterii), animale din plus (desi la varsta asta nu cred ca mai ramane impresionata la plusuri). Succes in gasirea cadoului!batting eyelashes

15 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Buna! cadouri deosebite-fotocristale personalizate. se imprima fotografia direct in cristal.eu cred ca nu se compara cu cele 3D pentru ca acestea sunt color si sunt superbe.au o cutie in care sunt ambalate si sunt un cadou excelent pentru orice ocazie.se poate scrie si un text, un mesaj, o dedicatie (de prietenie).

| zeenath a răspuns:

O bomboniera din ceramica, artistic facuta cu bomboane delicioase de ciocolata!winking

| poppies a răspuns:

Păi.ai putea sa-i iei o perna.si sa o personalizezi cu o fotografie de-a ta(asta am facut eu cu cel mai bun prieten), un medalion, bratari, chestii marunte si multelaughing), sau un hanorac, o geanta, depinde acum si de gusturile ei.

| poppies a răspuns:

Păăi.ai putea sa-i iei o perna si sa o personalizezi cu o fotografie de-a ta si un medalion, sau un tricou, o geanta, niste chestii ca sa-si aduca aminte de tine.:*
si.La multi ani!

| madalynaaa a răspuns:

Pe 17 mai e ziua prietenei mele. face 12 ani.am mers cu ea miercuri la Mall si am intrebat-o ce i-ar placea sa ii iau.in fine... Ea mi-a spus ca i-ar placea sa ii i-au o geanta, asa, de oras.sau o cutiuta draguta pentru bijuterii, acolo erau mai multe modele dar ei i-a placut placut forma de carte care se desqide automat pe un buton.eu nu stiu ce gusturi are prietena ta, dar cred ca oricui i-ar placea asa ceva.
PoOop, sper sa gasesti cadoul potrivit
nu uita de fundita

| Claudiu_7827 a răspuns:

Poate un iepuras de plus...laughing

| Jonathan a răspuns:

Depinde si cati bani ai la dispozitie, i-ai o bluza, o fusta sau cumpara-i bijuterii.Depinde si de ce ii place si de ce e pasionata, poti sa ii cumperi si ceva simbolic.Intr-un final daca nu gasesti nimic da-i bani.
Succes!

| Roxxu13 a răspuns:

Pai depinde ce gusturi are... poti sa ii iei un ursulet de ala mare.sau esarfe bluze sau blugi daca e pasionata de haine si shopping sau daca si-ar dori un catel poti sa vorbesti si cu parintii ei sa ii cumparati un catel...eu imi doresc asta de cativa anihappy

| Nebuneală a răspuns:

Ia`i ceva de imbracatwinking! Sau de machiatwinking! Sper sa fie cadoul dau superlove struck
Succes!

| e m i l y a răspuns:

Tricou (personalizat e mult mai fain), esarfa, bratara, cercei, jurnal, o carte, ai putea face un colaj cu muuulte poze cu voi...big grin

| BeYoU a răspuns:

Un tricou personalizat de ex in fata sa scrie numele ei sau sa fie o poza cu ea si cu uh iar pe spate o poza cu idolul ei big grin sper ca te-am ajutat :* succes

| radu a răspuns:

Pai daca e fata ii poti darui un plus personalizat de tine ex : ii pui niste bratari pe care crezi ca si le-ar dori ea si multe altele de genul acesta ) sau ii poti face un tricou pe care sa-i imprimi o poza cu tine sau sa pui cu mai multi prieteni si o poza cu voi. Sa fie ceva haios si util! Sper ca ti-am fost de folos wave.

| alexandrucomsa a răspuns:

Pai eu de obicei de fiecare data cand dau un cadou fac si ceva cu mana mea...de ex sunt destul de bun la desen si le mai fac desene.de cadou nu stiu ce sa zicthinking ai putea sa ii iei ceva frumos de imbracat sau ceva sufleteste.si p langa asta dai si ceva facut d mana tawinkingadica e mult mai frum! parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niste prezervative.