| Lalaloveu a întrebat:

Am nevoie de idei! Deci, duminica este ziua unei colege si o sa mergem cu parintii ei eu si cu o alta colega la Bucuresti de sambata pana duminica. Ziua ei este de fapt duminica si am vrea sa ne trezim mai devreme si sa facem ceva, gen sa scriem pe un carton mare La multi ani sau ceva de genu. Ma gandeam si sa ii pun o lumanare pe o briosa si sa fie ca un mic tort si sa o trezim cantandui la multi ani.
Nu stiu exact ce sa fac! Aveti idei?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Am idei, o sa-ti zic ce am facut eu cu prietena mea cand a fost ziua ei. Era 6 dimineata si m-am dus cu o..nu stiu cum se numeste (chestie de suflat) si i-am suflat cu aia in ureche. Si in mana aveam un mic tort (sub forma de briosa pe care scria ''BFF LMA'') cu o lumanare infipta. Ea si-a mancat tortul in pat, iar in sufragerie o asteptau familia eu cu o pancarda mare ''La multi ani, scumpo♥''..Asta dimineata, iar dupa amiaza am fost cu ea la Mc apoi in parcul de distratii si s-a dat in carusel (de ala intortochet rau si i s-a facut rau rolling on the floor ). Asta e tot. Bafta si la multi ani pentru ea! Funda?