| Akemi a întrebat:

Hei TPU aveti niste idei...ca vreau sa ii fac unei colege cadou de ziua ei si nu prea stiu... ceva special!

Răspuns Câştigător
| ColorfullShadow a răspuns:

Pai poti sa ii cumperi un lantic,o bratara,o esarfa, un tricou sau o bluza, cercei...sunt multe optiuni.Un parfum...sau orice stii ca i-ar placea din moment ce este prietena ta ar trebui sa o cunosti destul de bine.

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Un film care stii ca-i place si ar vrea sa-l vada sau daca nu bijuterii,
Http://roxanaprecu.ro/......i/generale
http://www.fungift.ro/......ete/page-1

http://www.tabu.ro/top-15-cadouri-preferate-de-noi-fetele/

sper ca te-am ajutat cu ceva, succes, si sper sa gasesti cadoul potrivit pentru colega ta :* daca raspunsul de mai sus nu ti-a fost de folos, iti recomand sa te duci intr-un magazin cu haine accesori...si sa te uiti pe acolo, sigur vei gasi ceva :* succes. funda?

| EANS a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi niste cercei, sau o bluz, sau un lantisordaca ii place moda.Sau o carte daca-i place sa citeasca.SAu un parfum, sau chiar niste farduri.Doar tu poti stii ce-i place. DAca sunteti prietene bune.I poti da si o poza cu voi doua intr-o rama, pe spatele caria poti scrie ceva drgut.
Sper ca te-am ajutat!winking

| CoolAndreea13 a răspuns:

Pai,trebuie sa-i stii interesele!winking
Ai putea sa-i cumperi un set de 2-3 bratari cu un colier si cu o bluza! Funda?