| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac un curs.sa fac ceva nou dar nu am nici o idee...limbi straine stiu 3 deci as vrea ceva constructiv si sa imi serveasca in viitor...momentan sunt consilier online. Daca aveti ceva idei va rog sa imi raspundeti.Va multmumeschappyPoate nu m-am exprimat corect sau daca nu intelegi ceva voi explica mai incolo.

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Poti face cursuri de gatit. Sau de masaj/fizioterapie. Doua domenii care iti vor folosi sigur, fie personal, fie ca profesie, daca ramai fara job la un moment dat.

| J7anine a răspuns:

Ce mi-ar placea si mie asta! In ce domeniu consiliezi? Ce limbi vorbesti si unde lucrezi? happy Eu as recomanda un curs de dans (tango, salsa, merengue), inot sau tenis, ca dupa atata stat la calculator avem nevoie si de miscare.winking