| KaanNoah a întrebat:

E sigur sa comand adidasi de pe olx? Proprietarul spune ca sunt noi, pare de incredere din cate spune in descrierelaughinga mai comandat cineva?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca imi bag adidasi nike la masina de spalat o sa fie si ei noi desi au 3 ani, sunt vrajeli, punete in locul lui, omul spune orice, si ca se fac in acest moment sau sunt adusi din alt univers pararel

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu te poti intalni cu vanzatorul in persoana, sa vezi marfa, nu cumpara de pe olx ca-i posibil teapa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa zica si el in descriere. Poate o fi noi, poate nu... Cum iti e norocul

| Frank51 a răspuns:

Articolele vestimentare si alte multe lucruri se testeaza inainte de cumparare, ori ca sunt noi ori ca sunt second.

| ywar a răspuns:

De pe olx poti achiziona ciuperci, tepari, plastic, rromi care-si racoleaza victime cu dare de mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E plin de țepari pe OLX.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine sa comanzi adidasi de pe OLX. Daca sunt noi, poate e business de-ala cu chinezarii ieftine vandute mai scump. Daca-s folositi, cine stie ce ciuperci faci sau ce-a facut cu ei. Asa s-a trezit un zapacit sa-si spele papucii de casa dupa ce si-a dat drumul in ei si i-a vandut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat țepe la greu pe olx, mincinosi hoți nenoro..citi.

| brokxy a răspuns:

E plin de tepari pe OLX eu nu cumpar de acolo
Olx pe scurt- gunoaiele altora
Nimeni nu vinde lucruri noi cumparate, de obicei le returneaza
Ia de pe EMAG
https://www.emag.ro/search/adidasi
Cel mai sigur!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru brokxy):

Da, dar ce preturi au ăia pe Emag? Mari, in comparatie cu olx care este negociabil dar riscant ca sunt țepari.

| whatisthis19 a răspuns:

E țeapa pe olx