| UmbraDeVulpe a întrebat:

E un whisky care e facut de 2 actori care au jucat si in the vampire diaries, Ian Somerhalder si Paul Wesley, dar faza e ca nu pot sa il comand de la ei de pe site ca nu e cu livrare internationala dar l-am gasit si pe un site care livreaza si aici in Romania unde sunt si eu dar nu stiu... ma tem sa nu fie fake de pe siteul ala:). Asta e site-ul : https://www.urban-drinks.de/......0-vol.html se poate sa fie fake de aici, nu?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Mai, asta e comanda pe care vrei tu sa o faci, pentru care ai tot postat intrebarile anterioare? laughing Pastreaza-ti banii pentru altceva...

Răspuns utilizator avertizat