| Melaniaaa a întrebat:

TPU este cineva care vinde postere cu The Vampire Diaries, Paul Wesley, Nina Dobrev si Ian Somerhalder. Sa ma contacteze.
Vot+Fundita

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O sa mă uit prin colectiile mele de reviste si daca am, ti le ofer cu plăcere. Sincer...nu-i stiu, nici macar cum arată, dar o sa ma uit pe net sa am idee e caut. Daca am, te contactez. Sincer, eu nu mai colectionez demult artisti, colectionez doar doua lucruri: Reviste de mirese si reviste de modă (gen Moda Marfy)
Oricum iti păstrez numele deoparte si daca gasesc ceva.te ajut, fara pretentii. Vezi ca in Bravo a aparut recent ceva cu Nina Dobrev (acum mi-a soptit cineva de lângă mine)

| Melaniaaa explică (pentru floresdemayo):

Ultimul numar era ceva cu ea si cu Ian dar eu vreau postere cu ei.Si sper sa gasesti ceva.Multumesc

| PostereOnline a răspuns:

Mai am eu cateva : http://posterereviste.blogspot.ro/. si de asemenea vand primele 4 volume din "Jurnalele Vampirilor"

| ElenaABC a răspuns:

Eu am postere, dar nu dau.

| Melaniaaa explică (pentru ElenaABC):

Am foarte multe postere cu diferite personalitati dar nu cu ei. As putea da si la schimb