| SARA56 a întrebat:

E ziua unei fete si nu stiu ce sa-i iau ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DarkWerewolf13 a răspuns:

Gandeste-te ce i-ar placea fetei respective sau ce i-ar trebiu.Nu cumpara lucruri nefolositoare precum un bibelou.

| SARA56 explică (pentru DarkWerewolf13):

Ai dreptate trebuie sa i iau ceva folosito

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Parfum
crema
geanta
daca vrei te pot ajuta cu prod sunt repr oriflame

| AndraTpu a răspuns:

Buna! :) http://www.cadouri-funny.eu/ incearca aici. Fa i ceva misto personalizat sa ii aminteasca de tine :)

| КеКсиК a răspuns:

Daca ai mult venit... Ii afli trupa sau cintareata ei preferata ( din timp)si ada(ada-i) sa kinte in fata balconului... "sunt sigura ca va ramine cu gura cascata " big grin Eu asa as fake

| vand1hainedama a răspuns:

Buna, iti recomand set de tricouri (pentru el si pentru ea) gen, tricoul pentru el sa scrie "lo" si pe tricou tau sa scrie "ve". Daca te intereseaza am eu vreo 4 modele. Ma gasesti pe yahoo "da_mi_msg_aici". Sunt si cu scris si imprimeuri. Sunt la moda.

| SARA56 explică:

Este e o fata pe nume anamaria si are 10 ani

| SARA56 explică:

Este cea mai buna frind a mea