| Draganescu_Darius_2000 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. Miercuri e ziua unei fete de care m-am indragostit si nu stiu ce sa cumpar ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un buchet cochet de flori si un parfum bun. Sa nu uiti insa sa si o pupi.

| SkyPilot a răspuns:

Depinde daca esti cu ea sau nu. Daca esti cu ea, un buchet mare de trandafiri rosii si o bijuterie de aur.
Daca nu sunteti impreuna, trebuie sa stii ce ii place si ii faci un cadou mai mult simbolic.

| Mayar a răspuns:

Parfum
Esarfa
Bratara
Ceas
Ciocolata neaparat
ursulet de plus [ nu unul imens, ci la o marime potrivita]

| Vvistula a răspuns:

Un buchet de flori, o cutie cu bomboane si o vaza, dar nu orice, vezi sa fie pictata frumos si sa aiba insemne ce te duc cu gandul catre civilizatiile antice, eu asa am facut cu o vaza si fata respectiva, mi-a spus ca a fost un cadou foarte original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva sintetic.In acest fel nu te va insela curand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asculta aceste sfaturi de cac*t gen flori sau mai stiu eu ce trompete de felul asta.Nu-i cumpara nimic, indiferenta doare cel mai tare.Stai linistit in banca ta si bea o bere cu baietii.

| ally123sims a răspuns:

Un buchet de trandafiri

| Maya100 a răspuns:

Chiar daca nu sunteti impreuna cred ca cel mai bine este sa o scoti in oras si sa intri cu ea intr-un mall si sa o intrebi ce ii placr, iar dupa sa ii cumperi ceea ce isi doreste...altfel potu da gres...dezanagind-i