| StefNN a întrebat:

Este adevarat ca daca dau comanda de pe GearBest ( un site gen aliexpress) sub 10 Euro imi ajunge comanda acasa si transportul e gratutit? Daca da, aveti idee cat ar dura sa ajunga? Multumesc!

8 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Nu stiu, dar cred ca ai inteles gresit. De obicei, se fac oferte la sume peste o anumita valoare si nu sub ea.

| StefNN explică (pentru Staif):

Daca nu stii nu comenta te rog

| Staif a răspuns (pentru StefNN):

Bravoooooo! Eu iti dau indicatii si tu te ratoiesti? Nici nu meriti sfaturi sau ajutoare.

| StefNN explică (pentru Staif):

Ce indicatii imi dai din moment ce esti pe langa subiect?

| Andrei900Boss a răspuns (pentru StefNN):

Si daca e euro StefNN nu ai sansa uitate pe regulament.

| Staif a răspuns (pentru StefNN):

Daca nu incepeam cinstit cu "nu stiu", vedeai restul. Tu crezi ca lor le convine sa faca un transport gratuit pentru o valoare de nimic? Sa aiba pierderi? Macar judeca!

| StefNN explică (pentru Staif):

Pe aliexpress asa e si ma gandeam ca si pe gearbest e la fel din moment de sunt site uri similare.

| Andrei900Boss a răspuns:

Cat e comanda de pe GearBest? si comanda trebuie sa fie intre 100-200 si chiar 300 ca sa fie gratuita trebuie sa fie comanda intre 400-500-600 lei.