| anonim_4396 a întrebat:

Este pacat daca 2 verisori sunt impreuna cu 2 surori

Răspuns Câştigător
| Miha3 a răspuns:

Nu. daca cei doi verisori nu sunt ruda cu cele 2 surori nu este nici o problema

6 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu e pacat; cei 2 verisori nu sunt rude cu cele 2 surori, deci e perfect normal.

| JungleHell a răspuns:

Cauta 10 popi mai respectabilia asa si care raspuns e dat de majoritate: da sau nu pe ala respecta-l. big grin

| alinlovin4 a răspuns (pentru JungleHell):

Imtreaba tu daca ai pe cine, te rog.

| Buburuza2306 a răspuns:

Eu stiam k aduce ghinion daca doua verisoare sunt impreuna cu doi frati.

Răspuns utilizator avertizat
| MGK a răspuns:

Nu. Atâta timp cât fiecare îşi iubeşte fata lui puppy dog eyes.