| kcrem a întrebat:

Este posibil sa comand de pe net pe persoana minora (16 ani). Plata ramburs ( valoare in jur de 300 euro) de pe un site cunoscut de electronice. Si daca certificatul de garantie emis pe numele este valabil si nu voi probleme cu garantia daca intervine ceva. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Costel_Pirvu_1992 a răspuns:

Poti sa comanzi fara nicio problema. nu ii intereseaza pe cei de la curierat cati ani ai tu. in ceea ce priveste garantia nu stiu ce sa spun, dar eu m-am apucat de la 15 ani sa cumpar produse de pe internet si sa le vand mai departe, deci se poate

| Benden a răspuns:

Nu, nu poti asa stiam eu. acum nu stiu.