| alexsterea16 a întrebat:

Am cumparat un telefon de la o persoana fizica aproape nou. Mi-a dat si certificatul de garantie care mai e valabil 1 an si 10 luni la Vodafone. In cazul unei defectiuni, pot folosi garantia? (Din moment ce nu eu am cumparat telefonul de la Vodafone)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca da. ATata timp cat are garantie...

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La unele Service-uri se solicită ( pe lângă Certificatul de Garanţie ) şi C.I. a cumpărătorului iniţial + Factură/bon fiscal!
Deci, depinde cum ai NOROCUL ( şi la ce Service mergi cu el )...

Toate cele bune!