| iiiiiiiiiii a întrebat:

Este prima oara cand vreau sa cumpar de pe eMAG si nu stiu daca are vreun defect de care ar trebui sa stiu. FUNDA

4 răspunsuri:
| ucatati a răspuns:

Pe emag.ro, prețurile sunt accesibile și ai și garanția că va fi expediat întocmai cum trebuia. Am comandat de trei ori până acum și sunt foarte mulțumită. Recomand. Poți returna, fără probleme, dacă nu ai primit ce ai vrut.

| LioErnest a răspuns:

Eu mi-am luat de pe eMAG totul: laptop, telefon, frigider, sistem audio, asigurari si rovinieta pentru masina... de aici: http://bit.ly/15sMECo si toate sunt noi(ma refer la primele articole), de calitate si daca nu iti convine ceva, il trimiti inapoi si iti iei banii. ceea ce e fooaaaarte convenabil!
te pup, papa

Vrei sa fii informat? Noi Stim Totul >>>>
http://noistimtotulmereu.blogspot.ro/

| trusk a răspuns:

Ce nu are defect? Daca nu-ti place poti duce inapoi produsul in 30 de zile, si sa-ti recuperezi banii.

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Este foarte bun! Eu am comandat. Livrarea gratuita, poti returna produsul!