| StefanSilviu200619 a întrebat:

Este safe sa cumpar o tableta folosita de pe olx? Mi-e teama de virusul acesta

6 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Dar DC nu iti iei una nou nouta ca e mult mai safe? Eu toate aparaturile pe care le am noi le-am cumparat. Dar daca tot vrei sa iti iei la mana a 2a ai grija si la pret. Daca are un pret minuscul comparativ cu a lui un produs nou nout iti spun eu ca ceva e putred la mijloc! Ori are o defectiune ori e zgariata ori.....cam vechi.

| Raul1472627 a răspuns:

Voi ati innebunit cu virusul asta!
Ăstia ne tin in case si ne pierdem mintile!
Cumpara-l ca asa zisul virus "ucigaș" este doar gripa obisnuita doar astia i-au dat un nume sa bage frica in populatie!
Nu mai fiti atat de usor manipulabili dar din comunitatea asta TPU vad ca sunteti aproape toti pro-sistem si aia e!
In alta intrebare un editor mi-a sters raspunsu ca am zis ca acest virus are un scop si e facut laborator! Incredibil ce face TV-ul din om!

| suntserios a răspuns (pentru Raul1472627):

Cand a omorat gripa obisnuita 200.000 oameni in 2 luni?
Vezi ca prostia e mai grava decat covidul

| Raul1472627 a răspuns (pentru suntserios):

Si de unde stii ca numerele is 100% reale?
Mor oamenii si spitalele platesc la apropiati ca sa fie trecuti pe foaia covid!
Ma, lasati-o mai moale cu TV ca deja sunteti cam dusi! Si la prostie sigur te-ai referit la tine nu?

| suntserios a răspuns (pentru Raul1472627):

Nu sunt 100% reale. Probabil sunt mai multe decese provocate de covid decat cele raportate. Or fi vreo 250.000 deja.

Spitalele platesc lol. Hai serios? Cu ce scop?

| razvan34567 a răspuns:

Mai bine ai astepta sa treaca acest virus dar daca vrei sa ati ei neaparat ai grija de la cine o ei in e conitii se prezinta si fai o dezinfectie totala pentru preventie