| TheGoodAngel a întrebat:

Buna ce tableta imi recomandati sa-mi cumpar? Funda pentru cea mai buna tableta digitala.

Răspuns Câştigător
| ioanaa25 a răspuns:

Galaxy tab 2 de 11 inci eu o am si e super buna

| TheGoodAngel explică (pentru ioanaa25):

Mai astept care e cea mai buna o sa primeaska fundita

| TheGoodAngel explică (pentru ioanaa25):

Mai astept putinel

| TheGoodAngel explică (pentru ioanaa25):

.https://encrypted-tbn0.gstatic.com/......ps?/images Asa ceva? Este frumoasa mai astept raspunsuri

10 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

De fapt, Galaxy Tab 3 este mult mai buna
http://bit.ly/1hx9N6U (link generat de conversion marketing)

| TheGoodAngel explică (pentru CristinaMaria1987):

Aaaa da ai dreptate insa am ales deja cistigatorul...Îmi pare foarte răuu...O să-mi eu Galaxy Tab 3. Mersi mult.

| ioanaa25 a răspuns (pentru TheGoodAngel):

Eu nu am zis tab 3 pentru ca am 2-iu si un an si e super buna nu stiu cum e 3

| CristinaMaria1987 a răspuns (pentru TheGoodAngel):

Cu placere

| SDana a răspuns:

IPad de la Apple e cea mai buna, dar si cea mai scumpa.

| Caracter3 a răspuns:

Tableta Allview

| TheGoodAngel explică:

Hiii! Am ales cîştigătorul! Mersi mult participanţilor! Galaxy tab 2 de 11 inchi este foarte bun!