| SupercelIacob a întrebat:

Este safe sa cumperi de pe Temu produse?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este safe.
Temu este un site chinezesc de vanzari, foarte mare, dar marfa este foarte slab calitativ.

| RaduRobertRO a răspuns:

Daca te referi la banii platiti, e safe. Daca te referi la marfa, pe scurt: chienzarii.

| Diana4you97 a răspuns:

Bună! Ese un magazin online sigur doar să ai grijă la vânzători, produse și timpul de livrare. Un produs prea ieftin este posibil să aibă și o calitate îndoielnică. Dacă dorești să afli mai multe despre Temu poți vizita și https://parerimagazin.ro/pareri/pareri-temu-romania/