| grafy233 a întrebat:

Salut, ce e cu aplicația temu, cumperi ca un milionar? Adică e de încredere, a cumpărat cineva ceva de acolo sau e teapa 100%?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumperi ca un milionar doar daca esti milionar. Este un site chinezesc dubios.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru darrio2007):

Am cumparat de vreo 3 ori de acolo. O sa mai cumpar. Ieftineli in general la preturi de ieftineli. Si multe chestii utile/interesante pe care nu prea le gasesti pe la noi.

| Violleta2022 a răspuns:

Temu nu este o aplicatie ci un website chinezesc de cumparaturi, de calitate foarte slaba.
Parerile sunt impartite, cam 50% din cei care cumpara de pe Temu, ori nu priemesc ce au cumparat, ci altceva, ori nu mai ajunge pachetul deloc, deci risti daca vrei musai sa cumperi de acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un site chinezesc că multe altele. Cum îți e norocul.

| UserRo10 a răspuns:

Exista marfa buna si marba de aruncat. Am luat niste scule si sunt ideale pentru hobby. Preturile sunt infime
La articole de vestimentatie unele sunt ok, iar altele se duc la prima spalare.
Livrarea se face prin curier in fata casei si produsele au venit toate. Dureaza 2 saptamani max3