| Denila123 a întrebat:

Salut a cumpărat careva produse de pe aplicația temu
E de incredere????
Trebuie sa pun datele de pe card

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Site-ul TEMU are 50% sanse sa fie scam, ori nu primesti marfa deloc ori primesti ceva ce nu ai cumparat.
Sunt nenumarate postari online care arata cat de fake este acest website TEMU si cat de riscant este sa cumperi de pe el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai trebuie să îți bagi cardul, cum plătești altfel. Și nu, nu îți ia nimeni bani de pe card mai mult decât produsul. Și vrei sa fii și mai safe folosești un card virtual, îl blochezi după.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am umparat doar o data. Mi-am pus datele cardului, dar ai posibilitatea sa nu le salvezi. Eu nu le-am salvat. Cumpar mai des de pe Joom si de pe Aliexpress.

| Denila123 explică (pentru Salontanul):

Și e în regula? ma gândesc sa nu îmi golească de tot cardul,,, ca observ ca sunt multe produse la preț mic mic

| Salontanul a răspuns (pentru Denila123):

La primul produs ai o reducere foarte mare. Asa ca ai grija ce-ti alegi. Eu nu am patit nimic. Nu mi-au luat banii de pe card desi am o suma destul de mare pe el.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Denila123):

Nu iti goleste nimeni nici un card. Tu te auzi ce vorbesti?

| kalasnicov22 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Dumitrescule cred ca ești cel mai idiot user de pe net.Greu sa mai găsești alții mai prosti decât tine.